Спільна нарада громадських рад PDF Печать
[29.03.2016 12:06]
18 березня в залі засідань Київської обласної державної адміністрації відбулася спільна нарада Громадської ради при КОДА та Громадської ради при Мінрегіонбуд з питань містобудування та використання земельних ресурсів.
 
 
На цій спільній нараді експерти обговорили з представниками влади проблемні питання містобудування та використання земельних ресурсів. Учасники заходу звернули увагу на можливості впливу представників інститутів громадянського суспільства на регулювання містобудівної діяльності.
 
 
Експертами були підняті актуальні питання, серед яких наступні: регулювання дозвільної системи, незавершені об’єкти будівництва; захист фізичних осіб від ризикових інвестицій у будівництві житла; відкритість державних та регіональних програм підтримки будівництва.
 
 
Для вирішення даних проблем прийнято рішення звернутися з конкретними пропозиціями у відповідні органи державної влади щодо: внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України № 466 від 13.04.2011 року та № 461від 13 квітня 2011 року; розробки департаментом капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації Техніко-економічного обґрунтування завершення будівництва або утилізації об’єктів на території Київської області; розробки концепції співпраці громадських рад та департаментів міністерств для вирішення проблемних питань регіонального розвитку. Закликати Громадські ради при центральних органах виконавчої влади та при обласних державних адміністраціях до спільної діяльності та залучення громадян до формування та реалізації державної політики у сфері регіонального розвитку, містобудування та житлово-комунального господарства.
 
Дані пропозиції покликані покращити механізми здійснення регулювання дозвільних процедур у містобудуванні.

 
Погода, Новости, загрузка...

Наши партнёры

Angel Fest
Флер d'Оранж 
Cigar Club 

Погода в Украине

Погода в Киеве Погода в Донецке на неделю Прогноз погоды во Львове Погода в Одессе на неделю